3D rankų darbo kiaušiniai

Šventos VelykosŠiandien kalbėsime ne apie ką kitą, o apie 3D efektu užburiančius Velykinius kiaušinius. Tai vienas iš rankdarbių, kurio dėka artejančios Šventos Velykos gali tapti neužmirštama metų švente. Juk daug įdomiau prisiminti kažką įdomaus ir išskirtinio, nei tik įprastą virtų kiaušinių daužymą ir valgymą! Taip pat svarbu paminėti, jog rankdarbiui neprireiks ir didės sumos Jūsų santaupų. Tad taupiems ir ekonomiškiems žmonėms šis darbelis turėtų labai patikti.
Kadangi jau prakalbome apie kiaušinius, tikriausiai tikitės, jog kažką darysime su tikrais kiaušiniais, kurie dabar gana brangoki… Manote, jog juos išpūsime? Ogi klystate! Mums prireiks:
1. Mažų balionėlių;
2. Jums patinkančios spalvos siūlų;
3. Klijų (geriausiai tinka lipalas).
Jei jau turite visus reikmenis, galime aptarti ir gamibos procesą. Sekite žemiau pateiktas instrukcijas ir nuotraukas:
1. Pripūskite norimą skaičių balionėlių, tačiau nepersistenkite su jų dydžiu. Balionų dydis neturi būti visiškai vienodas. Atminkite, jog norėdami sukurti tikrovišką 3D kiaušinį, turėtumėte atsižvelgti į realaus kiaušinio dydį.
balionai2. Lipalą sumaišykite su vandeniu, maždaug 1:1 santykiu ir gautojo skysčio pagalbą balioną apklijuokite siūlais.
Velykos3. Tą patį pakartokite su visais balionėliais, vėliau palikite juos išdžiūti. Kai siūlai bus visiškai išdžiuvę, balioną susprogdinkite ir ištraukite per vieną didesnių plyšių. Štai ir viskas, 3D kiaušiniai pagaminti. Dabar galite juos naudoti kaip tik norite – kabinti kaip girliandas, o gal tiesiog sudėti į matomoje vietoje pastatytą vazą.
kiaušinisJei galvojate, jog rankdarbiui trūksta orginalumo, galite pasitelkti kūrybiškumą ir kiek paimprovizuoti. Žemiau pateikta nuotrauka turėtų suteikti įkvėpimo.
kiaušiniaiO norėdami rasti daugiau idėjų, kaip sukurti daugiau Velykiniu dekoraciju kurios puikiai  tiks visai ne už ilgo atkeliaujančiai šventei, žvilgtelkite skyrelyje „Šv.Velykų idėjos“.

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *