6 įrenginiai, kurių prireiks pirmai Jūsų virtuvei

Pirmą kartą įsirenginėjant virtuvę ar kraustantis į naujus namus, dažnai iškyla klausimų, kokia virtuvės buitinė technika yra pati svarbiausia. Ypač tai aktualu tėvų namus palikti ketinantiems studentams, tačiau žemiau esantis sąrašas ne mažiau pravers ir tiems, kurie svajoja apie funkcionalią ir efektyvią virtuvės erdvę – šie įrenginiai turėtų užtikrinti visapusišką Jūsų komfortą.

virtuves iranga

  1. Elektrinė keptuvė. Elektrinės vaflių ar blynų keptuvės daugeliui primena vaikystę, tačiau net ir be tokių sentimentalių prisiminimų galima suprasti, kokią naudą teikia šie įrenginiai. Turėdami tokį prietaisą savo virtuvėje, itin greitai galėsite iškepti įvairių rūšių blynelius ar vaflius – tam tikrai neprireiks ypatingų kulinarinių sugebėjimų ar įmantrių ingredientų. Tad jeigu pirmenybę teikiate efektyvumui ir paprastumui, šis prietaisas privalo atrasti vietą Jūsų namuose.
  2. Orkaitė. Dėl to, ar ši virtuvės buitinė technika yra būtina, būtų galima pasiginčyti. Jei maisto gaminimu užsiimate pakankamai retai, tikėtina, jog šio įrenginio Jums taip ir neprireiks, tačiau jei įsirenginėjate virtuvę ilgesniam laikui, apie jį tikrai vertėtų pagalvoti. Vien jau dėl to, kad orkaitėje labai patogiai galima iškepti pačius įvairiausius patiekalus – jei šios funkcijos Jums neatrodo aktualios dabar, gali būti, jog po kelių metų gailėsitės iš karto jos neintegravę į virtuvės aplinką. Nepadarykite tokios klaidos!
  3. Kaitlentė. Jeigu dėl orkaitės dar kyla diskusijų, kalbant apie kaitlentės svarbą, klausimų nebekyla. Šiuo atveju būtų galima tik apsvarstyti galimus pasirinkimus: pavyzdžiui, jei nedidelę virtuvę įsirenginėjate bendrabutyje ar nuomojamame bute, Jums gali pakakti ir mini viryklės, tačiau jei šis įrenginys bus reikalingas ilgesniam laikui, verčiau rinktis standartinį variantą. Tiesa, ir tuomet turėsite galimybę pasirinkti kaitviečių skaičių, tad paskyrę laiko paieškoms, galėsite būti tikri, kad šis įrenginys visapusiškai atitinka Jūsų poreikius.
  4. Šaldytuvas. Galima teigti, jog tai vienas svarbiausių įrenginių praktiškai bet kurioje virtuvėje, tad jeigu Jūsų namuose jo nėra, ši patalpa dar tikrai neparuošta naudojimui. Šiuolaikiniai šaldytuvai stebina savo funkcionalumu ir įvairiomis galimybėmis, todėl priklausomai nuo kambario dydžio ir asmeninių lūkesčių, galėsite surasti labiausiai sau tiksiantį modelį. Šaldytuvai internetu parduodami Pigu.lt el. parduotuvėje. Sau tiksiančio įrenginio ieškokite čia: https://pigu.lt/lt/saldytuvai.
  5. Kokteilinė. Nors gali pasirodyti keista, jog tarp svarbiausių įrenginių minimos ir kokteilinės, neskubėkite jų atsisakyti – šių prietaisų pagalba net ir neturint daug laiko ar įgūdžių galima išbandyti pačius įvairiausius receptus. Kokteilinės prireiks jei norėsis originalaus padažo, gaivinančių ledų, skanaus kokteilio ar bet kokio kito panašaus maisto – toks universalumas tikrai vertas Jūsų investicijų.
  6. Mikrobangų krosnelė. Šis prietaisas labiausiai patinka tiems, kurie gyvena pakankamai įtemptu ritmu ir ne visuomet turi galimybę skirti daug laiko maisto gaminimui. Su mikrobangų krosnele pakankamai greitai galima mėgautis šiltu maistu, o kompaktiškas dydis lengvai leidžia ją įtalpinti net ir mažesnėje virtuvėje, todėl toks variantas ypatingai dažnai pasirenkamas studentų bendrabučiuose.

Atsižvelgdami į savo gaminimo įpročius ir asmeninius lūkesčius, šį sąrašą galite papildyti ir kita virtuvės buitine technika. Tačiau jei pasirūpinsite šiais įrenginiais, galėsite būti tikri, jog Jūsų pirmajai virtuvei netrūksta nei vieno svarbaus „ingrediento“!

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *