Ar kada teko girdėti apie iš degtukų pagamintus portretus?

degtukaiLaikui bėgant viskas vienodėja bei tampa nuperkama, tad kūrybiškumas bei orginalumas tampa vis retesniais žmonių bruožais. Jei Jūs esate vienas iš tų, kuris mėgsta netradicinį meną, šis straipsnis su išskirtiniu namų atnaujinimo pasiūlymu yra kaip tik Jums! Šį kartą kalbėsime ne apie ką kitą kaip iš degtukų padarytus portretus.
Tikriausiai ne kartą teko lankytis draugų namuose, kuriuose sienos mirgėtų nuo prikabinėtų nuotraukų. Tad siūlome tapti išskirtiniu ir pačiam pasidaryti rankdarbį, kuriuo galėsite papuošti pabodusią namų sieną.
Jei pasiūlymas atrodo viliojantis, aptarkime ir reikiamas priemones:
1. Didelis kiekis degtukų;
2. Medinė plokštė (tokio dydžio, kokio norite paveikslo);
3. Karšti klijai;
4. Projektorius;
5. Pieštukas.
O dabar pats metas aptarti ir gamybos procesą, kuris nėra itin sudėtingas, tačiau atsižvelgiant į degtukų smulkumą, rankdarbio gamyba gali kiek užtrukti. Sekite gamybos instrukcijas:
1. Išsirinkite patinkantį portretą.
2. Kompiuterine programa jį padarykite baltų-juodų atspalvių.portretas
3. Labai padidinkite šešėlius, kad nuotrauka liktų tik dviejų spalvų: juodos ir balos (t.y. pranyktų visi pilki šešėliai).
4. Įjunkite projektorių ir gautą piešinį nukreipkite ant medinės plokštės.
5. Ant plokštės pieštuku pasižymėkite ribas, kurios skirią baltas ir juodas vietas.
6. Pasiėmę degtukus ir įsikaitinę klijus galite pradėti klijavimo procesą. Ten, kur buvo juoda spalva, degtuko galvutė turi būti viršuje, o ten, kur spalva buvo balta – degtuko galvutė turi būti nukreipta į apačią ir priklijuota prie medienos. Tai daugiausiai laiko ir kruopštumo reikalaujanti rankdarbio dalis.
7. Suklijavę degtukus galite džiaugtis tikrai išskirtiniu meno dirbiniu ir suradę patinkančią vietą – paveikslą pakabinkite.
Jei manote, jog dvispalviai piešiniai atrodo kiek neįdomiai, galite pasitelkti kūrybiškumą ir degtukų galvutes nuspalvinę akriliniais dažais daryti iš daugiau spalvų susidedančias mozaikas. Tad belieka palinkėti sėkmės kūrybiškumo bei namų jaukumo kūrybo procese!
Daugiau orginalių idėjų šiltai bei neįprastai namų atmosferai kurti galite rasti skiltyje “Interjero detalės”.

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *