Atėjus pavasariui rūšiuokime, o ne bereikalingai investuokime

paletėsPavasaris – tai metų laikas, kuomet ne tik oras atšyla, bet ir žmogus lyg atgimsta, daugiau laiko praleidžia gryname ore. Tad visai nenuostabu, jog į ateinančių mėnesių planus galvojate įtraukti ir turimo namų kiemo tvarkimą ar atnaujinimą. O būtent tam ir turime gana unikalią, ir daugėliui tikriausiai visai netikėtą idėją – iš palečių pagamintus suoliukus.
Prireiks Jums visai nedaug: vinių, švitrinio popieriaus bei plaktuko ir garaže ar sodo kampe užsilikusių medinių palečių. Taip pat nesudėtingas ir gaminimo procesas, kuris priklausomai nuo norimo rezultato, gali būti labai įvairus. Tačiau pakalbėkime apie patį paprasčiausią – tiesiog sudėkite keturias paletes vieną ant kitos. Tuomet iš galinės pusės suoliukaipritvirtinkite kitas dvi paletes ir gausite suokiuką. Dabar jį nušlifuokite ir džiaukitės pačių pagamintu rankdarbiu!
Norisi ko nors įmantresnio bei išskirtinesnio? O gal galvojate, jog sėdėti ant medžio tiesiog nėra itin patogu? Tokiu atveju galite paimprovizuoti naudodami čiužinius bei pagalvėles. Ekologiškas suoliukas gali pavirsti tiek lova, tiek patogia sofa. Įdėjų galite pasisemti žvilgtelėję į žemiau pateiktas nuotraukas.
Dabar metas ne tik kalbėti, jog rūšiavimas ir perdirbimas yra geri poelgiai, bet ir patiems prie jų prisidėti ir pasigaminti ekologišką bei gamtai nekenkiantį suoliuką.
Daugiau idėjų namų atnaujinimui galite rasti skiltyje „Interjero detalės“.

sofa
sofa lova
rūšiavimas
rankdarbis
graži lova
rankdarbiai

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *