Dekoratyvinis kiškutis

IMG_4917 Jei mėgstate kūrybinius darbelius ir nutarėte pagaminti kažką naujo ir neįprasto, o gal tiesiog einate į vaiko gimtadienį ir vietoje gėlių norite kažko ypatingo tai pristatome jums labai paprastą, o kartu ir labai žavią idėją – kiškutį iš šieno.

Ši graži dekoracija gali būti tiesiog puošnia interjero detale puošianti gėlių vazonėlį, taip pat puikiai derės prie Šv.Velykų stalo ( gal net sumastysite pasidaryti visą kiškių šeimyną), o gal tiesiog taps dovana mamos dienos proga.

Tai darbelis kuriam reikės skirti kiek daugiau laiko, tačiau nereikės jokių ypatingų priemonių.

Taigi jums reikės smulkaus šieno (galite prisirauti pernykštės žolės), stambių nendrių žiedynų, siūlų, klijų, medžiagos skiaučių, juostelės, kelių dantų krapštukų ir žirklių.IMG_4918

 Darbelis gan paprastas: iš pradžių suformuokite iš šieno rutulį ir apriškite jį siūlu- tai jūsų kiškučio pagrindas. Kad galėtumėte kiškutį pastatyti iš šieno pagaminkite ir plokščią maždaug 1 cm storio lėkštutę,- taip pat sutvirtinkite siūlu. Vieną lėkštutės pusę aptepkite klijais įsmeikite  kelis dantų krapštukus ir sujunkite su rutuliu.

Iš šieno suformuokite 3 nedidelius rutuliukus: 2 letenėlėm ir vieną uodegytei. Į juos taip pat įsmeikite po dantų krapštuką ir aptepę klijais pritvirtinkite prie kiškučio.

Darbelį padėkite į šoną, kad klijai sudžiūtu, o tuo metu pasigaminkite kitas kiškučio dalis.

IMG_4920Iškirpkite ir suklijuokite akytes iš medžiagos skiaučių, suformuokite nosytę. Kiškučio ausytėms suformuoti labiausiai tinka nendrių žiedynai. IMG_4922Jei jų neturite, puikiai tiks ir kiti pievų varpiniai augalai. Suriškite ausytes apačioje (kartu įriškite dantų krapštuką). Lengviau formuoti atskirtas ilgas žiedynų dalis. Paskui suriškite siūlu viršutinę dalį. Stenkitės, kad abi ausytės būtų vienodo dydžio.

Dabar beliko pritvirtinti viską prie kiškučio pagrindo, klijų bei dantų krapštukų pagalba. Pritvirtinę akis, dantukus, kiškučio ūsus, nosyte ir ausytes gausite išties nepakartojamą kiškutį. Galite prikurti ir kitų gyvūnų, gal šis užsiėmimas patiks jūsų vaikams ir taip kartu sukursite nepakartojamas rankų darbo  dekoracijas ar dovanėles savo artimiesiems.

IMG_4916

 

 

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *