Dekoravimo įrankiai – balionas, citrina, kukurūzas

Dažnai manoma, kad dekoruojant sienas, lubas, norint atvaizduoti įvairius raštus ar išgauti netikėtus efektus, reikalingi „teisingi“ įrankiai: specialūs voleliai, kempinėlės įvairiems dekoratyviniams elementams sukurti. Tame yra tiesos. Tačiau jei su pinigais striuka ir norime paeksperimentuoti, apsižvalgykime aplink – kas galėtų tapti originalia kempinėle ar dažymo voleliu?

Balionas. Įpilkite į indelį vienos spalvos dažų, tiek, kad pasidengtų indelio dugno paviršius. Tuomet ant dažų užlašinkite, užtepkite ar užpilkite kitos spalvos dažų lašelius, juosteles ar lapelius. Pamerkite akimirkai pripūsto balionėlio paviršių į indelį su dažais ir tapšnokite išsidažiusia balionėlio dalimi sieną ar jos dalį. Piešinukai, paliekami baliono paviršiaus, skirsis vienas nuo kito, bet tame ir įdomumas – nė vieno antspaudėlio vienodo!

dekoruojame balionu

Citrina. Na jei šaldytuve ar ant stalo jau kiek per ilgai užsilaikė citrina, ją galima perpjauti pusiau ir panaudoti vietoj originalios dažymo kempinėlės. Pamerkite į dažus ir tapšnokite norimą dekoruoti paviršių.

dekoruojame citrina

Kukurūzas. Iš šios daržvės to tikrai turbūt nesitikėjote. Įsmeikite į abu kukurūzo burbuolės galus po peilį ar šakutę apvaliomis rankenomis arba du kokius tai strypelius, ir dekoratyvinis volelis paruoštas darbui. Su teptuku ar kempinėle užtepkite ant originalaus volelio dažų ir važiuokite sienos paviršiumi. Savo sieną papuošite vienetiniu ornamentu.

dekoruojame kukuruzu

Galbūt savo namuose rasite ir labiau tinkamų ar labiau netikėtų „kempinėlių“ ir „volelių“. Pasidalinkite savo idėjomis ir sienų dekoravimo rezultatais.

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *