Įsimintinas pirmas vaiko gimtadienis

pirmasis gimtadienisPirmas vaiko gimtadienis tėvams sukelia šiek tiek nerimo. Kaip tinkamai jį suplanuoti, kad jis būtų įsimintinas jūsų mažyliui ir svečiams.

Pateiksime keletą esminių patarimų į ką reikėtų atkreipti dėmesį norint sukurti nuostabią šventę.

Laikas. Gimtadienio šventė turi vykti tinkamu dienos metu. T.y. jūsų mažylis turi būti išsiilsėjęs, patogiausiai pasirinkti laiką po pietų miego.

Vieta. Greičiausiai Jūsų mažylis dar nėra įpratęs dažnai keisti aplinkos, todėl tinkamiausia šventę organizuoti savo namuose, ar kitoje jam pažystamoje aplinkoje.  Jūs galite nustebinti artimuosius, o gal net įtraukti svečius parinkę gimtadienio temą. Jei jūsų vaikas turi mėgstamą žaislą (pavyzdžiui meškiuką, kiškutį ar kitą),  tai jis puikiai tinks šventės temai parinkti. Dekoruokite savo namus atitinkamai, pakabinkite popierinę meškiukų girliandą, pripūskite balionų su meškiuko atvaizdu arba tiesiog juos apipieškite markeriu. Svečiams paruoškite gimtadienio kepurėlių su meškučiais ir t.t.

Apranga. Pasirūpinkite patogiais ir gražias vaiko drabužėliais. Pirmo gimtadienio proga tiktrai norėsite įamžinti savo mažylį nuotraukose ar net nufilmuoti. Patartina turėti pasiruošus ir atsarginius rūbelius.

Svečiai. Jūsų mažylis dar labai jautrus aplinkai, todėl pirmo gimtadienio proga tikrai neverta organizuoti grandiozinio renginio. Jūsų mažylis ir  taip bus nustebintas matydamas didelį būrį žmonių, todėl pirmo gimtadienio proga siūlome kviesti tik artimiausius žmones ir draugus, kuriuos jūsų vaikas pažįsta.

First birthday cupcakeMeniu. Patartina ruošti švediško stalo stiliaus užkandžius, kad jūs galėtumėte kuo daugiau laiko skirti savo mažyliui.  Neužmirškite torto su žvakute, ar tiesiog mažo pyragėlio su viena žvakute. Tai tiesiog privalu įamžinti!!!

Veikla. Suplanuokite, kuo galėsite užimti svečius. Galbūt turite galimybę sumontuoti filmuką apie vaiko pirmus gyvenimo metukus su įsimintiniausiom akimirkom.

Jūsų vaikas dar labai mažas, todėl šiandien dar tikrai nesugeba suprasti jam brangių žmonių linkėjimų… o norisi prilinkėti tiek daug. Tačiau Jūs galite įgyvendinti ir šią idėją:

  • nufilmuokite visų atėjusių svečių linkėjimus, išsaugokite juos ir įteikite vaikui kai jis sulauks 16-ojo ar 18-ojo gimtadienio.
  • jei neturite galimybės nufilmuoti, paruoškite lapus ir rašymo priemones, išdalinkite jas svečiams ir paprašykite parašyti laišką jūsų mažyliui.

Patartina nieko nesakyti augančiam vaikui, tačiau įsivaizduokite, kokia jam bus staigmena tai pamatyti ar perskaityti užaugus!!!

Ir pagaliau… atsipalaiduokite, tai Jūsų ir jūsų mažylio šventė, mėgaukitės ja!

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *