Išūkis – originali ir pigi rankų darbo kalėdinė eglutė!

kaledine agluteNesinori pirkti nukirsto medelio, kurį teks išmesti praėjus kelioms savaitėms? Nežavi eglutės su netikrais spygliukais? Norisi kažko naujo ir originalaus? Siūlome pasigaminti kalėdinę eglutę patiems.

Kokių priemonių prireiks:  Kalėdinės girliandos (spalvą galite pasirinkti laisvai); folijos;  kartono;lipnios juostelės; žirklių.

Jei jau turite visas reikiamas priemones, sekite nuotraukas ir gamybos proceso instrukcijas:

1.       Pasiėmę du storo popieriaus (kartono) lapus pagaminkite kūgio formą. Stabilumą padės suteikti sutvirtinimai lipnia juosta.

eglutes pagrindas

2.       Pasiėmę kalėdinę girliandą apsukite pagamintąjį popierinį kūgį nuo apačios iki viršaus. Kuo didesnis kūgis, tuo daugiau girliandos prireiks. Tai atlikus pagrindas jau pagamintas. Beliko eglutės dekoravimas.

kaledine dekoracija

3.       Iš folijos galite padaryti daug mažų kamuolėlių ir juos sukaišioti į tarpus tarp girliandos sluoksnių. Tai yra lyg eglutės žaisliukai.

eglutes papuosimai

4.       Toliau reikia pasirūpinti eglutės viršūne. Mūsų siūlymas – žvaigždė. Iš likusio kartono iškirpkite žvaigždės formą. Tai atlikę apvyniokite ją folija.

eglutes virsune

5.       Paskutinioji užduotis – lipnia juosta pritvirtinkite žvaigždę kalėdinės eglutės viršūnėje.

kaledine aglute

Kaip jau supratote, jums prireiks vos dešimties minučių, o gausite tikrai originalų ir išskirtinį rezultatą. Tačiau prieš konstruodami šią kalėdinę eglutę būtinai prisiminkite, jog ji bus nejudinama, tad gerai apgalvokite jos vietą. Taip pat, nuo eglutės dydžio priklauso ir reikiamos kalėdinės girliandos kiekis, tad norint pasigaminti tikrai didelę eglutę, nepamirškite įsigyti kelių girliandų.

Kas gali būti geriau nei nesudėtingai pagaminama kalėdinė eglutė? Sėkmės kūrybiniame procese. Linksmų bei jaukių Šventų Kalėdų!

Share

One thought on “Išūkis – originali ir pigi rankų darbo kalėdinė eglutė!

  • 2016/12/05 at 15:02
    Permalink

    Labai pravertė. Šaunu,kad galima tai lengvai pasigaminti tokia nuostabią Kalėdų dekoracija.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *