Kas apsigyvens po eglute?

Tuoj tuoj, dar diena kita ir į daugumos mūsų namus pasisvečiuoti užsuks žaliaskarės eglutės. Įvairios: didelės, kvepiančios, puošnios, mažutės… Tuomet mums rūpės kur jas ,, pasodinti“, kaip ,,priimti“, kad jos jaustųsi gerai, šviestų, glostytų akis, džiugintų mūsų ir aplinkinių širdis.
Išrinkus tinkamą vietą eglutei, ją išpusčius, dažniausiai aktualus tampa stovo dekoravimas. Ypač tai svarbu, jei eglutę pastatote aukštėliau, o jos šakų suknelė kiek trumpesnė. Jei stovo nedekoruosite, eglutė taps tarsi mergelė vakarine suknele, bet be elegantiškų batelių….
Pats paprasčiausias dekoro būdas pridengti apačią šventiniu popieriumi. Tačiau galima tai padaryti išradingiau. Vienas būdų – įpakuoti keletą tuščių, įvairių dydžių dėžučių. Kaspinėlius ar perrišimo juosteles derinkite prie eglutės žaisliukų. Netiks blizgios juostelės, jei puošiate megztais ar šiaudiniais žaisliukais. Paeksperimentuokite su dovanų dėžutėmis, svarbu, kad jos uždengtų tai, ko neturėtų matyti svetima akis…

raudonos dezutes ipakuotos dovanos

raudona dezute kaledines dovanos

Dar Naujametinės eglutės apačią galite pridengti karpiniais ar atvirukais. Ypač prabangiai atrodys, jeigu eglutę puošiate vienos spalvos žaisliukais. Tuomet derinkite karpinių ir žaisliukų spalvas. Jei vertinate natūralumą, karpinius galima perrišti natūraliomis juostelėmis, dekoruoti sausa puokšte.

Eksperimentuokite su naujametinėmis dekoracijomis.

sausa puokste vazele

sausa puokste atvirukai

melyni atvirukai sausa puokste

Labai smagu, kai po Kalėdų eglute apsigyvena kas nors iš miško…. Tai gali būti jūsų vaikų mėgstamiausias žvėrelis, filmuko herojus ar tų metų astrologinis ženklas. Bet kuriuo atveju, jis sukurs švelnią, jaukią ir mielą atmosferą. Apgyvendinkite pūkuotą meškiuką, kiškelį, voveraitę ten, kur krenta šviesa, ir ten, kur reikia kažką pridengti….Atsižvelkite į žaisliuko dydį, jis neturi užgožti pačios eglutės, bet turi puikiai matytis.

meskiukas pukuotas

pukuota voveraite

meskiukas pilkas
Be abejo, po Kalėdų egle gali įsitaisyti ir Kalėdų senelis….

senelis saltis

Dar galima pasinaudoti kalėdinėmis dekoracijomis. Sudėkite jas į vazą ar indą ir tiesiog pastatykite šalia. Spalvas derinkite prie aplinkos, tačiau visada tiks sniego baltumo gniužulėliai….

kaledine dekoracija

Gražių Jums Kalėdinių ir Naujametinių švenčių!

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *