Ko prireiks patogiam namų ofisui?

Šiais laikais vis daugiau darbų galima atlikti nuotoliniu būdu, todėl nenuostabu, kad neretai pasvajojame ir apie ofisą savo namuose. Jei turite laisvą kambarį ar bent dalį jo, šias svajones nesunku paversti realybe ─ tam prireiks tik kelių svarbiausių elementų.

namu ofisas

Efektyvus kompiuteris. Tai bene pats svarbiausias įrankis darbui namuose, todėl į šį pasirinkimą turėtumėte pažiūrėti atidžiai. Pagalvokite, kokius darbus su kompiuteriu dažniausiai atliksite (atrašinėsite į laiškus ir naudositės tik „Office“ programomis, o gal montuosite ir maketuosite?) ir pagal tai pasirinkite atitinkamas specifikacijas.

Namų ofisui ypač tiks verslo klasės kompiuteriai, turintys daugiau saugumo užtikrinimui ir patogesniam darbui skirtų funkcijų. Įprasta manyti, kad toks kompiuteris kaina yra kiek brangesnis, tačiau iš tiesų reali vertė priklauso nuo konkrečių galimybių.

Papildomas monitorius. Šis prietaisas reikalingas ne kiekvienam, tačiau jei naudojatės vaizdo programomis ar tiesiog norite dirbti patogiau, vertėtų pagalvoti apie galimybę įsigyti papildomą monitorių. Kai kuriais atvejais du monitoriai naudojami vienu metu ─ tuomet Jūsų namų ofisas bus dar panašesnis į rimtą biurą!

Komfortą užtikrinantys baldai. Be stalo ir kėdės ofise tikrai nepavyks apsieiti ─ jei namuose dirbsite kasdien, vertėtų susikoncentruoti į patogumą. Namų aplinka neįpareigoja Jūsų naudoti labai oficialių baldų, todėl drąsiai rinkitės tai, kas Jums siejasi su komfortu: spauskite čia ir tikrai surasite Jūsų poreikius atitinkančius variantus.

Kalbant apie stalus, svarbu pagalvoti ir apie funkcionalumą bei darbui namuose reikalingas priemones, kurias turėsite sutalpinti į stalčius. Jei tik leidžia vieta, verčiau rinkitės didesnį baldą ─ tuomet neteks nerimauti dėl patogaus sandėliavimo. Didesniuose kambariuose patartina pagalvoti ir apie patogią sofą ar krėslą, kurie leis atsipalaiduoti pertraukėlių metu ir suteiks Jūsų ofisui jaukumo.

Duomenų saugykla. Nei vienam nesinorėtų, jog ilgą laiką kaupta darbinė informacija imtų ir išnyktų ─ būtent dėl šios priežasties svarbu iš anksto pasirūpinti duomenų saugumu. Tam galite naudoti ir vidines duomenų saugyklas, tačiau išoriniai kietieji diskai kompiuterio gedimo atveju taip pat leis jaustis kur kas ramiau.

Užkandžių ir gėrimų zona. Jei svajojate apie tikrą ofiso patalpą, vertėtų nedidelę kambario dalį paversti zona, kurioje galėtumėte pasidaryti kavos ar lengvai užkąsti. Žinoma, namuose tai galima padaryti ir virtuvėje ─ tuomet pravartu įsigyti kavos aparatą, kuris leis negaištant brangaus darbo laiko greitai mėgautis gardžiu gėrimu. Jį įsigyti galite čia: https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/virtuves-iranga/kavos-aparatai.

Telefonas ir patogus jo krovimo sprendimas. Mobilieji ir šiaip yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, tad jei dirbsite iš namų, be šio prietaiso taip pat nepavyks apsieiti. Jei pasirinksite vieną iš naujausių modelių, jo pagalba galėsite atlikti ir tam tikras darbo užduotis. Visgi, jeigu norite, kad Jūsų darbo aplinka būtų estetiška, svarbu pagalvoti ir apie tai, kur juos krausite ─ jei telefonas turi tokią funkciją, tam ypač tiks belaidžio įkrovimo stotelės.

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *