Kūčių stalo dekoravimas

kaledinis stalasPrie Kūčių stalo įprasta susirinkti visai šeimai, artimiesiems ir dalintis šiluma su jums brangiais žmonėmis. Tai vakaras, pilnas taurių, šiltų jausmų, todėl ir  Kučių stalas turi atspindėti tą ramybės, tyrumo dvasią.

Kūčių stalo dekoravimui labiausiai tinka papuošimai iš ekologiškų,  naturalių medžiagų, neutralių spalvų ir originalių formų. Papuošimams puikiai tiks natūralus akmuo, keramikos, medžio dirbiniai, natūralūs audiniai taip pat gamtos dovanos: kaštonai, kankorėžiai, riešutai, šiaudai ir kita.

kuciu stalo serviravimasSavitą stilių sukuria rankų darbo kalėdiniai papuošimai. Mediena, šiaudai, vytelės, lino siūlų kamuoliukai turi unikalias spalvas ir nuostabią tekstūrą.

Patartina vengti ryškiaspalvių staltiesių, indų ar kitų stalo puošimo detalių. Dominuojanti Kūčių stalo spalva turėtu būti kuo natūralesnė, ekologiška, artima gamtai.

Prie kūčių stalo labiausiai tinka baltos gėlės, eglės, kadagio šakelės. Patartina rinktis lininę ar baltą staltiesę, servetėlės švelnių, šiltų atspalvių.

Vienas iš pagrindinių stalo akcentų tai žvakė, ar žvakių kompozicija.

 Svarbu stalo neperkrauti, lai jis spinduliuoja ramybe, šiluma ir jaukumu.

kuciu stalo papuosimas

kaledu stalo puosimas

  kaledinio stalo serviravimas

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *