Kūrybinga idėja Naujųjų metų vakarui

Tdekoruotos zvakesikriausiai sukate galvą kaip nustebinti pas jus ateinančius svečius Naujųjų metų vakarą. Dažnai mes tiesiog persistengiame ir užmirštame paprastus, mažai laiko reikalaujančius, tačiau stulbinančius rankdarbius. Šiandien pasiūlysime pasigaminti vieną iš jų. Norime Jums pristatyti vieną nesudėtingą rankdarbį, kuriuo galėsite papuošti Naujametinės vakarienės stalą ar svetainės kambario spintelę.

Kas tai? Ogi naujametinės dekoruotos žvakės. Tad pradėkime nuo to, ko Jums prireiks:

  1. Keturios baltos žvakės;
  2. Teptukas;
  3. Lipalas;
  4. Blizgučiai.zvake

Jei jau turite visas reikiamas priemones, pats laikas pradėti gamybinį procesą. Prieš save pastatę baltą žvakę teptuko pagalba jos paviršių padenkite lipalu. Ant popieriaus lapo išbėrę blizgučius pirštų pagalba jais aplipdykite žvakę. Tačiau svarbu atsiminti, jog pagrindinis žvakės išskirtinumas yra 2013-ų metų užrašas. Tad klijuodami blizgučius palikitę skaičiaus formą neužmaskuotą. Tokį pat procesą pakartokite su kiekviena žvake. Jei manote, kad tai per nelyg paprasta arba esate kūrybingos sielos žmogus, galite žvakes marginti ne vienos, bet kelių spalvų blizgučiais. Taip joms suteiksite dar daugiau išskirtinumo bei patrauklumo!

blizguciaiTai atlikę palikite žvakes šiltoje vietoje, palaukite, kol nudžius lipalas. Tai turėtų užtrukti apie šešias valandas. Po to jau turėsite parengtą rankdarbį, kuriuo galėsite papuošti Naujametinį vaišių stalą ar virtuvinę spintelę.

 Naujametinės vakarienės metu, susirinkus visiems  svečiams, žvakes uždekite. Lai tai bus gražios ir iškilmingos šventės pradžia!!!

Sėkmės kūrybiniame procese  bei linksmų ir išradingų švenčių!

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *