Kūrybingas laisvalaikis su vaikais

lektuvelisSmagu matyti vaiko šypseną, o ypatingai kai ją sukelia kūrybingas kartu praleistas laisvalaikis. Dažnai mes matuojame turiningai praleistą laiką pinigais, o ar pagalvojate, kiek daug smagių akimirkų gali suteikti paprasta nieko nekainuojanti kūryba. Tam net nereikia brangių priemonių – vaikui tikrai daug smagiau laikyti rankose kartu pagamintą popierinį lėktuvėlį ir sulaukti jūsų dėmesio, negu būti paliktam vienam žaisti su brangiu konstruktoriumi.

Pateiksime jums keletą pavyzdžių ką galite pagaminti iš paprasčiausių likusių tualetinio popieriaus ar popierinių rankšluosčių ritinėlių.

Jums reikės papildomų priemonių, kurias manau tikrai rasite namuose: žirklių, klijų, spalvoto popieriaus, dažų, flamasterių, siūlų, sagų…

Štai tik keletas idėjų ką galite sukurti iš paprasčiausių dalykų. Praleiskite šiek tiek smagaus laiko su vaiku, sužadinkite jo kūrybą, sukurkite kartu pačius neįtikinamiausius dalykus.Kartu praleistas laikas netik sustiprins tarpusavio ryšį su vaiku, bet ir padės jūsų vaikui susikaupti, mokys kruopštumo, atidumo. Lai vaikų darbeliai  puošia ir suteikia šilumos jūsų namams.

popieriniai zuikuciai

popieriniai ziuronai

popieriniai zmogeliukai

popieriniai darbeliai

popieriniai pingvinai

popierine bitute

kirmele

drugelis

angelas

Share

One thought on “Kūrybingas laisvalaikis su vaikais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *