Medžių šakėlės Jūsų namuose

Tikriausiai jau jaučiate pavasarišką nuotaiką bei išgirstate kartas nuo karto lauke čiulbančius paukštelius. O ir mintis, kaip atgyvinti vis dar žiema alsuojančius iš šaltąjį metų sezoną primenančius namus, turbūt nedingsta iš galvos… Būtent čia ir norime Jums padėti

žiedai

Visi puikiai žinome, jog gerą nuotaiką atneša nutirpęs sniegas bei pradedantys skleistis mežių pumpurai. Tad kodėl gi neprisiskynus medžių ar didesnių krūmų šakelių ir jais nepapuošus virtuvės, svetainės ar valgomojo stalo? Tam neprireiks nei daug laiko, nei priemonių. Vos išėję laukan galite pasirinkti patinkantį medelį bei nusilaužti keletą šakelių.

kiaušiniai

Grįžę namo susiraskite vazą ir pripylę vandens šakeles pamerkite. O praėjus maždaug savaitei laiko turėtumėte matyti ir savojo darbo rezultatą. Beje, labai svarbu atkreipti dėmesį, kai skinate šakeles. Stenkitės nepažeisti medžio, nelaužyti pagrindinių bei storesnių šakų.
Kalbant apie medžio rūšį – ją pasirinkti galite visai laisvai. Tiks tiek liepos, tiek visų žinomų „kačiukų“, tiek beržo šakelės. Besirinkdami galite atkreipti dėmesį į siekiamą rezultatą: jei norite žalumos bei besiskleidžiančių lapelių – puikiausiai tiks beržo šakelės, o jei tiesiog siekiate į namus įnešti šiek tiek gamtos – akį galėtų patraukti karklai.
pavasaris

Medžių šakelės Jūsų namus gali papuošti ir ne už ilgo būsimų Šventų Velykų metu. Tai gali būti puikus Velykų stalo dekoracijų elementas. Šioje sferoje siūlome pasitelkti kūrybiškumą ir paimprovizuoti. Keletą pavyzdžių galite pamatyti straipsnyje pateiktose nuotraukose. Šakelių dekoravimui puikiai tiks plastikiniai paukštukai, jų plunksnos ar pakabinti kiaušiniai (išpūsti arba tiesiog plasmasiniai).
O dabar belieka palinkėti sėkmės puošiant savo namus ir laukiant gražios pavasario šventės – Šventų Velykų.
Daugiau idėjų namų jaukumui kurti galite rasti skiltyje „Interjero detalės“, o Velykų dekorui tinkamų rankdarbių skiltyje „Šv. Velykų idėjos“.

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *