Minimalistinis dovanų pakavimas

minimalistinė pakuotė   Ar pastebėjote, jog daugelis žmonių dovanas pakuoja į didžiules dėžes, apklijuoja jas ryškiaspalviu ir margu dovanų popieriumi ir būtinai užriša gigantiško dydžio kaspiną? Tai jau tapo kiek įprasta ir nuobodu. Atrodo, jog visko per daug…

Nežinote, kaip kitaip supakuoti dovanas? Viena iš idėjų galėtų būti minimalistinis stilius. Jam Jums prireiktų pastelinio arba balto dovanų popieriaus, be jokių ryškiaspalvių paveikslėlių. Manote, jog gali atrodyti kiek per paprastai, kaip pakuotė dovanai? Tuomet paįvairinkite gražios tamsios ar sodrios spalvos kaspinėliu, kurio spalva ar atspalvis derėtų prie pasirinktojo dovanų popieriaus. Neužmirškite, jog minimalumas yra paprastumas ir nesudėtingumas, o tuo pačiu ir patrauklumas. Tad Šventų Kalėdų rytą galite nustebinti tiek šeimos narius, tiek artimus draugus ne tik su dovana, bet ir su jos pakavimu!

dovanos pakavimasBe abejonės pakuojant dovanas svarbu atsižvelgti ne tik į savą, bet ir gavėjo skonį. Prieš priimdami sprendimą apie pakuotę, apgalvokite, ką žmogus mėgsta, ko ne. Gal jam visiškai ne prie širdies minimalistiškumas? Tokiu atveju ši idėja turėtų būti pakeista kuo kitu.

Jei vis dar sunku įsivaizduoti, kaip derinti spalvas ar sukurti minimalistišką dovanos pakuotę, žvilgtikite į žemiau pateiktas nuotraukas.

Beje, juk ekologija tampa vis aktualesne tema! O ekologija su minimalistiniu dovanų pakavimu yra ypač suderinama! Naudodami ekologiškai „draugišką“ bei daugkartinio perdirbimo popierių, draugų bei šeimos tarpe būsite pastebėtas ir kaip gamta besirūpinančiu žmogumi. Tad pasistelkite Jumise tūnantį kūrybiškumą ir sukurkite nuostabią bei originalią dovanos pakuotę! Sėkmės kūrybiniame procese.

dovana

dovanu pakuote

dovanos surisimas

dovanos pakavimas 4

dovanos pakavimas 2

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *