Naujametinio stalo puošimas

naujametinis stalasMetų pabaiga – tai metas, kuomet mus supa besišypsantys ir laimingi žmonės, marguojančios kalėdinės girliandos, žalios bei žaisliukais nusagstytos eglutės… Viskas atrodo itin gražu, tad turbūt ir Jūs norite būti šio gražaus laikotarpio dalele.  Jei tai tiesa, siūlome šiek tiek daugiau pagalvoti apie Naujametinio stalo puošimą.

Šventų Kalėdų vakarienės stalas turi dvi pagrindines vyraujančias spalvas: žalia ir raudona. Daugelis mūsų naudoja šias spalvas bei jų atspalvius rinkdami servetėles, dekoracijas bei žvakes. Tai suteikia jaukumą bei šilumą minėtos šventės metu. Tačiau, kaip bebūtų gaila, Naujiesiems metams ką nors originalaus ir stilingo tuo pat metu sugalvoti yra gana sunku.

naujuju stalasBūtent dėl jau minėtos priežasties nusprendėme Jums padėti ir patarti, kaip įveikti iškilusį įšūkį. Tad pradėkime nuo to, jog spalvos turėtų būti šviesios. Geriausiai tinka balta arba labai šviesus kitos spalvos atspalvis (beveik balta). Kodėl būtent balta spalva? Ogi todėl, nes ji asociuojasi su susikaupimu, neutralumu, vidine harmonija bei švara. Be abejonės, viena spalva nuklotas stalas gali atrodyti gana nykokai, dėl to galite pasirinkti vieną mėgiamą spalvą, kuri perteiks Naujametinę nuotaiką. Tai gali būti tamsiai mėlyna, geltona, samaninė, o gal net sidabrinė ar auksinė. Nepagailėkite savojo laiko ir skirtike jo kiek daugiau spalvos pasirinkimui. Kitu atveju gali nutikti, jog Jūsų pasirinkimą lems neseniai pasibaigusios Šventos Kalėdos ir stalą puošite raudona arba žalia spalva. Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, jog tokiu atveju prarasite visą išradingumą, nes daugelis svečių jau bus šį stilių matę prieš keletą dienų…

Jei vis dar sunkiai įsivaizduojate, kaip papuošti Naujametinį stalą arba derinti spalvas – žvilgtelkite į žemiau pateiktas nuotraukas.

stalo serviravimas

stalo papuosimai naujiesiems metams

naujametiniai papuosima

naujuju stalo serviravimas

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *