Prisiminimų knygutė – puiki dovana Valentino dienos proga

meilėŠvento Valentino diena – tai laikas, kuomet visi stengiamės parodyti savo mylimajai ar mylimajam, koks jis ar ji mums svarbus. Tam yra begalės būdų, nuo mažiausių niekučių iki milžiniškų bei brangių dovanų. Be abejonės renkantis staigmeną ar dovaną antrajai pusei turite gerai apgalvoti, ką jis mėgsta, ko ne. Tad jei jau tai padarėte ir nusprendėte, jog Jūsų mylimasis itin mėgsta prisiminti senus ir gerus laikus, kodėlgi nesusieti Valentino dienos siurprizo su šiuo aspektu?

Mes siūlome nebrangų, tačiau meile ir šiluma spinduliuojančią prisiminimų knygutę. Tam Jums prireiks tik dviejų dalykų: užrašų knygutės ir rašiklio. Pasisemti idėjų knygutės išvaizdai peržiūrėkite žemiau pateiktas nuotraukas. Kaip jau tikriausiai supratote, jos išvaizda gali būti labai įvairi, priklausomai nuo Jūsų kūrybiškumo. Papraščiausias variantas – surasti jau pagamintą prekybos centre, kiek sudėtingesnis – apklyjuoti nusipirktą tam tikrais užrašais, simboriais ar paveikslėliais, o sunkiausia – užrašų knygutę pagaminti patiems. Tad priklauso nuo Jūsų noro… Juk kai jis yra, viskas įmanoma!

Jei jau turite abi reikiamas priemones, tačiau nežinote ką rašyti, žvilgtelkite į žemiau pateiktus klausimus:

  1. Kaip susitikote ir susipažinote? Prisiminkite Judviejų susipažinimą, pirmas akimirkas kartu. Parašykite savo pirmą įspūdį apie mylymąjį žmogų.
  2. Koks buvo pirmasis bučinys? Švelnus, aistringas, atsitiktinis?
  3. Koks įsimintiniausias nuotykis patirtas kartu?  Ar teko kartu nuveikti ką nors visiškai neplanuoto ar netikėto? Gal tai šuolis iš parašiuto, lenktynės mašinomis ar žvejyba jūroje…
  4. Kokia šilčiausią akimirką, patirta su mylimuoju ar mylimaja, prisimenate? Gal tai buvo pasivaikščiojimas parke, maudynės ežere, o gal tiesiog pabudimas šalia.

Neužmirškite, jog galite ne tik rašyti, bet ir klijuoti tam tikrą jausmą ar prisiminimą sukeliančias skiautes bei nuotraukas. Kodėl gi nepridėjus po mažą judviejų nuotraukėlę prie kai kurių užrašų?

Prisiminimų knyga – tai būdas parodyti artimam žmogui, kad jis Jums svarbus ne tik šią minutę! Tad skirę šiek tiek laiko minėtam darbui turėtumėte sulaukti tikrai šiltos reakcijos.

dovana Valentino dienai

užrašų knygutė

širdelė

širdis

Valentino dienos knygelė

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *