Puiki staigmena vaikui

balionaiArtėja vaiko gimtadienis, o Jūs nors ir norite jį nustebinti, nežinote kaip tai padaryti? Atrodo, kad viskas jau išbandyta ir kiek pabodę? Mažasis iš tiesų tikisi orginalaus sveikinimo, o Jums tai didžiulis įšūkis? Jei bent į vieną klausimą turite teigiamą atsakymą, galime pasiūlyti nuostabią idėją, kurios dėka sulauksite puikiausios reakcijos.
Nekantrauujate sužinoti kas tai? Ogi heliu pripūsti balionai. Tačiau ne paprastai įteikti, o gražiai supakuoti. Jums prireiks vos kelių priemonių: lipnios juostos, balionų, dovanų pakavimo popieriaus ir juostelės, didelės kartoninės dėžės, popieriaus lapo bei rašiklio.
Jei jau turite visas reikiamas priemones, galime aptarti ir staigmenos ruošimo procesą:
1. Įsigykite balionų ir pripūskite juos arčiausioje heliu balionus pildančioje parduotuvėje. Svarbu, kad pripūsti balionai turėtų po juostelę, už kurios galėtų būti paimti.
2. Parsinešę balionus namo lipnia juosta priklijuokite šniūrelius prie kartoninės dėžės apačios.
3. Pasiėmę popieriaus lapą užrašykite sveikinimo žodžius ir pritvirtinkite prie vieno iš šniūrelių.
4. Balionus sutalpinkite į dėžę ir ją užklijuokite.
5. Dėžę supakuokite į dovanų popierių ir pastatykite tokioje vietoje, kuria vaikas tikrai eis ir dovana/ staigmena bus tiesiog jo kelyje.
6. Štai ir viskas, dabar belieka laukti vaiko reakcijos.
Jei norite šį siurprizą paversti dar orginalesniu, ant kiekvieno baliono galite užrašyti skirtingus palinkėjimus ar juos apipiešti! Šitokiu būdu artėjantis vaiko gimtadienis gali tapti tiesiog neužmirštamas. Tad ko laukti ir nenustebinti savo mažojo nuostabia staigmena?
Vienaip ar kitaip, šis siurprizas pilnai neatstoja gimtadienio dovanos, tad svarbu atkreipti dėmesį į tai, jog vaikas gali tikėtis ir kitos, kiek labiau apčiuopiamos dovanos (žaidimo ar kokio kito jo norimo daikto).
Daugiau vaiko gimtadieniui tinkančių idėjų galite rasti skiltyje „Idėjos vaiko gimtadieniui„.
pakuote gimtadienis
dovana gimtadienio dovana
gimtadienio siurprizas

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *