Puodeliai, marškinėliai su užrašu ir kitos gimtadienio dovanos

Yra sakoma, kad bėda po vieną nevaikšto. Jeigu suplyšo batai, sudužo keletas puodelių ir dar pametėte namų raktus, tuomet galite lengviau atsikvėpti, visos bėdos greičiausiai jau praėjo. Tačiau kartais būna taip ir su gimtadieniais. Keletą mėnesių nė vienas draugas ar artimas žmogus nešvenčia gimtadienio, tačiau kai jau prasideda gimtadienio maratonas, tai jis tęsiasi ne vieną savaitgalį. Tokiu atveju rinkti dovanas prekybos centruose, laukti ilgose eilėse prie kasos ir dar nerasti kažko išskirtinio yra ne tik laiko švaistymas, bet, labai dažnu atveju, ir nuotaikos gadinimas.

Jeigu dovanas pirksite internetu dažnu atveju sutaupysite pinigų ir, žinoma, nemažai savo laiko. O ką jau kalbėti, kad dovanos bus tikrai netradicinės! Dažnai žmonėms atrodo, kad dovanoti puodelius yra prasta idėja. Prasta idėja yra tik tuomet, jei tokį patį puodelį turi jau jūsų draugė, mama ir dar pusseserė. Išskirtiniai puodeliai tikrai nustebins kiekvieną. Juk nieko nėra geriau kaip rytais gerti kavą ar arbatą iš puodelio, kuris pakelia nuotaiką. Na, ar motyvuoja siekti užsibrėžtų tikslų. Galite dovanoti puodelį su bendra nuotrauka ir nebūtinai ta nuotrauka turi būti pati gražiausia. Kartais nelabai vykusios nuotraukos priverčia daug labiau šypsotis.

Lietuviškos vasaros nepasižymi labai aukšta temperatūra, o ir žiemos jau nebe tokios žvarbios kaip anksčiau. Galbūt draugams vertėtų padovanoti laisvalaikio džemperius. Juos galėsite devėti ir pas močiutę kaime, ir apsipirkinėjant. Šilti, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų džemperiai džiugins ne vienerius metus. Visuomet galite dovanoti džemperį su šmaikščiu užrašu ar motyvuojančia fraze. Jeigu šventės kaltininkas turi itin mėgstamą veiklą drąsiai galite dovanoti džemperį, kuris ją švelniai pašieps. Dėl plataus pasirinkimo tikrai rasite ne vieną širdžiai mielą variantą.

Dar viena puiki dovana draugui – marškinėliai su užrašu. Tačiau renkant šią dovaną labai svarbu žinoti šventės kaltininko marškinėlių dydį. Jeigu netyčiomis nupirksite mažesnius marškinėlius, ši puiki dovana liks spintoje. Todėl, jei neturi pas ką pasiklausti dydžio, pasikliaukite savo nuojauta ir geriau pirkite vienu dydžiu didesnius marškinėlius. Taip pat vertėtų rinktis neutralias spalvas – juodą ir baltą. Juk nenorite padovanoti marškinėlių su pačia nemėgstamiausia jubiliato spalva.

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *