Romantiška vakarienė mylimam žmogui

valentino dienos stalo puosimas Šv. Valentino  diena, tai ypatinga proga, kai norime nustebinti savo mylimuosius nuostabiomis, meilės kupinomis staigmenomis. Žinoma, labai smagu dovanoti dovanas, ruošti romantišką vakarienę, tačiau ypatingai šia proga, svarbu sukurti ir romantišką atmosferą namuose.

Jei ruošiate romantišką vakarienę, tai neatsiejamas jos akcentas – stalo puošimas. Ypatingai tinka baltos ir raudonos spalvos kontrastas, nes raudona spalva simbolizuoja aistrą. Todėl pasirūpinkite raudonos spalvos žvakėmis, servetėlėmis, gėlėmis, kitomis dekoravimo detalėmis.

Šiai progai geriau rinkitės skanų, tačiau paprastą meniu. Tai netik Jūsų mylimų žmonių, bet ir Jūsų šventė. Pasistenkite maistą pasiruošti anksčiau. Jei ruošiate karštą patiekalą, paprasčiau bus jei rinksitės orkaitėje baigiamą ruošti patiekalą, taip galėsite daugiau laiko skirti sau.

Gražiai šventei suorganizuoti nebūtina išleisti daug pinigų, gražiai dekoruotas stalas, mėgstamas valgis, taurė vyno ar šampano ir žvakių šviesa, bei gera Jūsų nuotaika – svarbiausi šventės akcentai.

Gražaus ir romantiško vakaro!!!

valentino dienos vakariene

valentino diena stalo puosimas

romantiska vakariene

staigmena mylimam zmogui

Daugiau idėjų kaip nustebinti savo mylimą žmogų Valentino dienos proga rasite skiltyje Šv.Valentino dienos idėjos.

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *