Staigmena Valentino dienos rytui

Valentino diena1Ieškote orginalių idėjų, kurios galėtų parodyti Jūsų meilę mylimam žmogui per visiems gerai žinomą Švento Valentino dieną? O ar pagalvojote, jog tai nebūtinai turi būti konkreti dovana? Juk dėmesį parodyti galime ir mažomis smulkmenomis! Tad kodėl gi nenustebinus savo antrosios pusės kūrybingais pusryčiais? Siūlome iškepti kiaušinį, tačiau jį patiekti kiek neįprastu būdu. Orginalu, pigu ir paprasta. Kas gali būti geriau?

Ko Jums reikės?

 1. Kiaušinio;
 2. Baltos duonos riekės;
 3. Pomidorų padažo;
 4. Dantų krapštuko;
 5. Aliejaus;
 6. Keptuvės;
 7. Šiek tiek druskos;
 8. Širdies formos formelės (nebūtina).

Jei jau turite visus reikiamus ingridientus bei rakandus, galime pradėti kalbėti ir apie gamybos procesą. Tad sekite instrukcijas bei nuotraukas:

 1. Pasiėmę duonos riekę įspauskite širdies formą ir ją išimkitę. Jei neturite formelės, tai ne problema, galite širdies formą išpjauti peiliu.
  sumuštinis2
 2. Įkaitinkite keptuvę su aliejumi, įdėkite duonos riekę ir į vidurį (išimtą širdies formą) įmuškite vieną kiaušinį. Kepkite ant nedidelės ugnies, tuomet turėsite daugiau laiko lėkštės papuošimui.
  širdis3
 3. Kol kiaušinis ir duona kepa, pasiruošime lėkštę. Kaip nupiešti širdeles pavaizduota nuotraukoje: padedate du pomidorų padažo taškus ir juos sujungiate naudodamiesi dantų krapštuku. Tai itin nesudėtinga, tačiau labai orginalu!
  širdelės4
 4. Taip pat galite panaudoti ir išpjautąją likusią širdies formą. Jos viduryje išpjovę pažesnę širdelę užpildikyte ją džemu ir tai taps gražiu bei gardžiu užkandžiu prie arbatos puodelio.
  saldūs sumuštiniai5
 5. Iškeptą kiaušinį įdėkite į papuoštą lėkštę ir patiekite savo mylimajam.
  keptas kiaušinis6

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *