Unikalios Kalėdinės girliandos

kaledine girliandaKalėdos jau visai čia pat, o namai vis dar nepapuošti? Nesinori įprastų plasmasinių žaisliukų ar ryškiaspalvių girliandų? Mėgstate natūralumą bei išskirtinumą? Tuomet pataikėte būten ten, kur ir reikia!
Šį kartą turime kūrybingumo reikalaujantį pasiūlymą, kuriam nereikės itin daug lėšų. Siūlome gaminti girliandas iš modelino. Tad pradėkime nuo to, ko Jums prireiks:

  1. Balto arba rudo modelino;
  2. Vandens;
  3. Lininių siūlų;
  4. Sausainių formelių.

Jei jau turite visas reikiamas priemones, galite pradėti kurti šventinį šedevrą. Atgnybkite trečdalį pakelyje esančio modelino, jį paminkikyte ir ant stalo padarykite maždaug 3-ų milimetrų storio apskritimą. Neužmirškite, jog modelino nereikia kaitinti orkaitėje, jis kietėja nuo salyčio su oru, tad būtinai gerai uždarykite pakelyje likusį modeliną. Kai jau turite pagamintą masę, sausainių formelių pagalba išspauskite formas bei jų šone ar viršuje padarykite po skylutę (skylutės dydis turi būti toks, kad pralystų lininis siūlas). Jei jau turite formeles, padėkite modeliną ant radiatoriaus ir leiskite išdžiūti. Masei pilnai sukietėjus pririškite prie lininio siūlo ir kabinkite pasirinktoje vietoje. Kur? Tai Jūsų pasirinkimas. Gal prie lango, o gal ant kalėdinės eglutės…

Jei esate labiau prie kūrybiškumo linkęs žmogus, siūlome girliandos „žaisliukų“ formas išgauti patiems (nenaudojant sausainių formelių). Tokiu būdu kiekvienas dirbinys bus unikalus ir savaip žavus. Taip pat galimas ir „žaisliukų“ spalvinimas įvairiausiomis priemonėmis: rašikliais, guašu, vandeniliniais dažais ar akrilu.

Kaip jau tikriausiai supratote, tai vienas iš ne itin sudėtingų, tačiau gražų bei unikalių rankdarbių, kuris gali būti gana lengvai įgivendinamas su vaikų pagalba!

Jei kartais iškyla neaiškumų, žvilgtelkite į nuotraukas. Jos padės lengviau suprasti visą eigą. Sėkmės kūrybiškame procese bei gražių ir jaukių Šventų Kalėdų.

is modelino

zaisliuku formavimas

ranku darbo kalediniai papuosimai

kaledines dekoracijos

Share

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *